OTSIME OMA TIIMI MAASTIKUARHITEKTI


OTSIME oma meeskonda organiseerimisvõimelist, töökat ja lennukate ideedega projekteerimisest huvitatud maastikuarhitekti või välisruumi huviga arhitekti, sisearhitekti, urbanisti, planeerijat, inseneri. Ootame kandidaadilt pühendumist, soovi töötada meeskonnaga ja tähtaegadest kinnipidamist. 

TEGUTSEME TajuRuumi nime all alates 2011. aastast ning meie projektide teemaspekter on lai. Tegeleme avaliku tänavaruumi, väljakute, aiakujunduse, kortermajade ümbruse, erinevate maastike vertikaalplaneerimise, kergliiklusteede, avalike parkide, liiklusõppeväljakute, militaarmaastike, lasteaia- ja koolialade, spordiparkide ning paljude muude põnevate välisruumidega. Mõtleme kontseptuaalsest tasemest ja analüüsist kuni väiksemate arhitektuursete väikevormide nikerdamiseni välja. Peame oluliseks kaasa rääkida ümbritseva elukeskkonna kujundamisel ja selle kvaliteedi tõstmisel. Oma teenuste juures taotleme terviklikkust. Soovime mõelda piiridest väljapoole ning pakkuda lisandväärtust kestlike, uuenduslike ja konteksti arvestavate erilahenduste näol. Väärtustame laiema avalikkusega koos mõtlemist. Teeme palju koostööd arhitektide jt siduserialade esindajatega ning osaleme aktiivselt ideekonkurssidel.

PAKUME põnevat ja mitmekesist tööd nooruslikus ja sõbralikus tiimis Tartu peamisel tuiksoonel Rüütli tänaval avatud kontorimiljöös. Meie tiimis on kaks kutsetunnistusega maastikuarhitekti. Omame mitmekülgseid töö- ja praktikakogemusi nii Eestis kui välismaal. Lisaks erialasele bürootööle edendame maastikuarhitektuuri, osaledes erinevates töögruppides, erialaliitude tegemistes ning ülikoolide õppetöös. 


KVALIFIKATSIOON vähemalt magistridiplom maastikuarhitektuuris, arhitektuuris vms, kasuks tuleb varasem projekteerimise kogemus.

LEPING töövõtuleping, tähtaeg kokkuleppel, min 6 kuud, võimalusel alates märtsist 2018.

PALK tööle vääriline tasu moodustub ajakulu põhisest arvestusest.

KOORMUS: võimalusel täiskoormus, seejuures ei ole nõutud n-ö kellast kellani tööl käimine.

KONTOR Tartu südalinnas, Rüütli 4, eeldame, et põhitööaeg toimub kontoris.

TÖÖKEEL eesti.

Palume esitada CV ja digitaalne portfoolio (vähemalt 5 parimat tööd) aadressile info@tajuruum.eu. Taotlusi ootame 15.02.2018. Intervjuuks võtame Sinuga ühendust.

Küsimuste korral – Terje Ong, 5625 8845, terje@tajuruum.eu.

Projekteerime Vectorworks Landmark litsentseeritud tarkvaraga. Varasem konkreetse programmi oskus ei ole määrav ja tarkvara omandamine toimub töö käigus. Kasuks tuleb mis iganes CAD programmi valdamine. Lisaks kasutuses litsentseeritud Adobe Suite, Microsoft Office. Arvestame tööaega Toggl.com aplikatsiooniga iga projekti põhiselt eraldi tööridade kaupa.