TULE TAJURUUMI TÖÖLE (aegunud)OTSID UUSI VÄLJAKUTSEID?
TAJURUUMIS ON VAID PÕNEVAD PROJEKTID!
TULE TÖÖLE JA MUUDAME HOMSE VÄLISRUUMI PAREMAKS!

Maastikuarhitektuur on turul kiirelt arenev eriala.

MEIE PAKUME SULLE PÕNEVAT JA MITMEKESIST TÖÖPÕLDU. Projekteerime, võistleme, kirjutame ja jagame kogemusi.  Koostame lahendusi ideekonkursi eskiisist kuni tööprojekti staadiumini välja. Kujundame avalikku ruumi, nagu pargid, tänavad, väljakud, aga lahendame ka eraaedasid ning kortermajade, tehaste ümbrusi. Teeme palju koostööd teiste põnevate spetsialistidega.

KUI SINUS ON SÄRTSU JA HUVI ERIALA VASTU, OLED TÖÖKAS JA LENNUKATE IDEEDEGA, SIIS OLED JUST ÕIGE INIMENE TAJURUUMILE. Kandideerima on oodatud maastikuarhitektid või välisruumi huviga arhitektid, sisearhitektid, urbanistid, planeerijad ja insenerid. Soovime, et sul oleks vähemalt magistridiplom maastikuarhitektuuris, arhitektuuris vms, kasuks tuleb varasem projekteerimise kogemus.

KANDIDEERIMISEKS saada CV, motivatsioonikiri ja digitaalne portfoolio (vähemalt 5 parima tööga) aadressile info@tajuruum.eu hiljemalt 22.10.2018.

  • Motivatsioonikirjalt ootame sinu nägemust oma erialasest tulevikust, ambitsioonidest ja suundadest, kuhu soovid areneda. Kas sind paelub rohkem ruumilahenduste visandamine ja kompositsioon või tehniline pool või hoopis mõlemad. Portfoolio võib kokku panna ka ülikoolitöödest, kellel pole veel bürootöid ette näidata. Kui eeltingimused täidetud, siis kutsume sind vestlusele.

Projekteerime Vectorworks Landmark litsentseeritud tarkvaraga. Varasem konkreetse programmi oskus ei ole määrav ja tarkvara omandamine toimub töö käigus. Kasuks tuleb mis iganes CAD programmi valdamine. Lisaks kasutuses litsentseeritud Adobe Suite, Microsoft Office. Arvestame tööaega Toggl.com aplikatsiooniga iga projekti põhiselt eraldi tööridade kaupa.

Tartusse eelistatult täiskohaga tööle ootame esimesel võimalusel, kuid hiljemalt alates jaanuarist 2019.