TULE TAJURUUMI TÖÖLE


OTSID UUSI VÄLJAKUTSEID?

TULE TÖÖLE JA MUUDAME HOMSE VÄLISRUUMI PAREMAKS!

Maastikuarhitektuur on turul kiirelt arenev eriala.

PAKUME SULLE PÕNEVAT JA MITMEKESIST TÖÖD.

Projekteerime, võistleme, kirjutame ja jagame kogemusi. Koostame lahendusi ideekonkursi eskiisist kuni tööprojektini. Kujundame avalikku ruumi, nagu pargid, tänavad, väljakud, aga lahendame ka eraaedasid ning kortermajade ümbrusi. Teeme palju koostööd teiste põnevate spetsialistidega, kelle seast võib leida nii Eesti parimaid konstruktsiooni insenere kui disainereid. Töö toimub meie hubases kontoris ning nooruslikus ja abivalmis kollektiivis.

KUI SINUS ON ERIALAST ENTUSIASMI, OLED TÖÖKAS JA LENNUKATE IDEEDEGA, SIIS OLED JUST ÕIGE INIMENE TAJURUUMILE. 

Kandideerima on oodatud maastikuarhitektid või välisruumi projekteerimise huviga arhitektid. Soovime, et sul oleks magistriastme eriala diplom ja eelistatult 4 aastat kogemust välisruumi/maastikuarhitektuuri projekteerimise alal.


KANDIDEERIMISEKS saada CV, motivatsioonikiri ja digitaalne portfoolio või väljavõte vähemalt viiest parimast tööst aadressile edgar@tajuruum.eu hiljemalt 07.03.2020.

  • Motivatsioonikirjalt ootame sinu nägemust oma erialasest tulevikust, ambitsioonidest ja suundadest, kuhu soovid areneda. Kas sind paelub rohkem ruumilahenduste visandamine ja kompositsioon või tehniline pool või hoopis mõlemad. Tutvume esitatud dokumentatsiooga ja kui sobib, siis kutsume Sind vestlusele.

Varasem CAD põhise joonestamise oskus tuleb kasuks ja büroo tarkvara omandamine toimub töö käigus.

Tartusse eelistatult täiskohaga tööle ootame esimesel võimalusel, kuid hiljemalt alates aprillist 2020.

Küsimuste korral kirjuta Edgarile aadressil edgar@tajuruum.eu või helista 512 8123.