Remi Kübar


volitatud maastikuarhitekt, tase 7

remi@tajuruum.eu


Remi on ebaeestlaslikult soe, positiivne, muheda olemise ja jutuga mees, keda võib vabal ajal metsa vahel lippamas või heli tekitamise eesmärgil torusse puhumas näha. Kui kuskilt tuleb üminat, on selge, et jälle kumiseb Remil peas mõni vahva viisijupp. Avara silmaringi tõttu saab temaga suhelda pea igal teemal.

Kolleegina on Remi tähelepanelik ning peegeldav. Talle meeldib alati tulla ja uurida, mis hetkel käsil ning mida saaks paremini teha. Ta ei ole kitsi häid erialaseid mõtteid ja trende jagamast ning arutelusid algatamast. Teda tõmbab lisaks oma kultuuri väärtustamisele ka lõunamaiste (töö)kultuuride suunas – reisihimu on viinud teda avatud meelega maailma avastama ja töötama, innustades seda tegema ka teisigi.

Remi projekteerib ühesuguse elegantsiga lõunamaiseid kuurorte ja kodumaiseid minimetsi. Maastikuarhitektina meeldib talle pidevalt katsetada, testida ja tunnetada ning ka saadud koostöö sünergiaga kaasa minna. Ta visandab meisterlikult, kulutades lugematuid kalkarulle, et leida neid õigeid jooni, seoseid, struktuuri, loogikat ning ilu.

Supervõime: maailmade ühendaja, tajutwitter


LEMMIKUMAD PROJEKTID: