Inimesed

Edgar Kaare


volitatud maastikuarhitekt-ekspert, tase 8 / juhatuse liige / partner

edgar@tajuruum.eu, +372 512 8123

Terje Ong


volitatud maastikuarhitekt, tase 7 / juhatuse liige / partner

terje@tajuruum.eu, +372 5625 8845

Margit Prükk


maastikuarhitekt

margit@tajuruum.eu, +372 5560 9408

Elvi Liiv


maastikuarhitekt

elvi@tajuruum.eu, +372 5885 7275

Liina Einla (õppepuhkusel)


maastikuarhitekt / partner / arhitektuurse valgustusdisaini magistriõppes
liina@tajuruum.eu, +372 5556 5461

Kerli Irbo


maastikuarhitekt / partner

kerli@tajuruum.eu, +372 5635 8065

Jaanika Sokman


sisekujundaja / partner

jaanika@tajuruum.eu, +372 520 2926