Inimesed

Edgar Kaare


volitatud maastikuarhitekt-ekspert, tase 8

edgar@tajuruum.eu, +372 512 8123

Elvi Liiv


maastikuarhitekt

elvi@tajuruum.eu, +372 5885 7275

Jaanika Sokman


sisekujundaja

jaanika@tajuruum.eu, +372 520 2926

Kerli Irbo


diplomeeritud maastikuarhitekt 

kerli@tajuruum.eu, +372 5635 8065

Liina Einla


hetkel täiendab end arhitektuurse valgustusdisaini magistriõppes

diplomeeritud maastikuarhitekt
liina@tajuruum.eu, +372 5556 5461

Terje Ong


volitatud maastikuarhitekt, tase 7

terje@tajuruum.eu, +372 5625 8845