Edgar Kaare


volitatud maastikuarhitekt-ekspert, tase 8 / partner

edgar@tajuruum.eu, +372 512 8123

Edgar on tark, muhe ja originaalse huumorimeelega naljahammas. Ta on kui põhjatu kaev – multitalendina suudab ta tantsida limbot, keerutada plaate, korraldada pidusid ja särada oma teadmistega. Ta mahitab teisi tegudele – algatab liikumisi, pakub ideid ja tegeleb kodanikuaktivismiga, olles seejuures põhjalik ning uutele elamustele avatud.

Kolleegina iseloomustab Edgarit saksa täpsus ja süstemaatilisus. Enne süsteem, siis sisu! Ta parendab ja loob süsteeme ning jagab teadmisi kõigiga – nii partnerite kui konkurentidega. Tal on suurepärane keskendumisvõime ning temalt saab alati kõigele vastuse. Tuleb vaid küsida üht asja korraga.

Maastikuarhitektina ei eksisteeri Edagari jaoks võimatut – selle asemel on hoopis võimalused ja väärtused. Kui ei saa uksest, siis saab aknast! Ta läheneb ülesannetele positiivse suhtumise ja põhjalikkusega. Edgar on ka suur oraator. Talle meeldib rääkida ja ta räägib kas palju või täpselt, aga ära ta räägib. Ta on ühtviisi meister nii suhete loomises ja nende hoidmises, kui ka vertikaalplaneerimises või hinnapakkumiste koostamises. Oma suhtumisega on ta teistele suunanäitajaks ja teerajajaks. 

Supervõime: suhtelooja ja -hoidja


LEMMIKUMAD PROJEKTID: