Terje Ong


volitatud maastikuarhitekt, tase 7 / partner
terje@tajuruum.eu, +372 5625 8845

Terje on kui naine teiselt planeedilt oma sügava tunnetuse ja grammikese müstilisusega. Vahel tundub, et ta polegi siit maailmast. Ta on avatud, emotsionaalne, enesekindel, tundlik ja väga naiselik. Ta oskab iseend hinnata, oskab elada, oskab särada ning oskab võluda.

Terje on innustav kolleeg. Ta on kui TajuRuumi ema, hing ja südametunnistus. Selge visiooni ja otsustusvõimega sammub ta iga päev kontorisse, et tööga maailma paremaks muuta. Tihtipeale sünnivad otsused tema peas väga kiirelt ning intuitiivselt. Ta ei kahtle ja iga asja kohta on tal oma arvamus. Professionaali ja kolleegina ei pelga ta samas näidata ka haavatavust ning pisaraid.

Maastikuarhitektina on Terjel selge nägemus, mille poole ta liigub tundliku ja naiseliku joone, osava sõna ning hea tunnetusega, vajadusel improviseerides. Tema jaoks oluline teema on liikuvus – ta soovib, et igaühel oleks võimalus valida viise liikumiseks ning aitab ise kaasa, et luua sellist kõiki kaasavat elukeskkonda. Ta on maastikuarhitektuuri valdkonna edendaja ja eeskuju.

Supervõime: ruumitaju meister


LEMMIKUMAD PROJEKTID: